Aktualności
Rozwijamy logistykę

Rozwijamy logistykę

MLP Group, deweloper działający na europejskim rynku nieruchomości magazynowych, wybuduje dla Hart Logistics - polskiej spółki logistyczno-transportowej obiekt w formule BTS. W transakcji pośredniczyła spółka Profi-Home z Poznania.

Spółka Hart Logistics podpisała umowę na wynajem powierzchni w centrum logistycznym MLP Poznań West. W ramach podpisanej umowy najemca otrzyma ok. 10 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni, z tego na cele magazynowe przeznaczonych będzie ok. 9,6 tys. mkw., zaś resztę stanowić będzie część biurowo-socjalna.

Obiekt powstanie zgodnie z najnowocześniejszymi trendami panującymi na rynku nieruchomości magazynowych. Inwestycja będzie spełniać wymagania certyfikacji BREEAM oraz będzie wyposażona m.in. w nowoczesne doki rozładunkowe, szerokie place manewrowe i parkingi. Ponadto zgodnie ze strategią spółki, deweloper wdroży eko-rozwiązania m.in. na dachu hali zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a na terenie parku pojawią się wiaty na rowery, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz domki dla owadów. MLP Group zadba nie tylko o środowisko naturalne, ale także o komfort użytkowników obiektu.

Budowa inwestycji właśnie ruszyła, a przekazanie gotowego obiektu zaplanowane jest na I kwartał 2022. Hala będzie w pełni dostosowana do indywidualnych wymagań najemcy.

Spółka Hart Logistics specjalizuje się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych w relacjach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Firma obsługuje szeroki wachlarz zleceń poczynając od transportu drogowego przez lotniczy, morski i kolejowy włącznie. Dopełnieniem tej oferty ma być szeroko pojęte magazynowanie towarów. O rozwoju i nieustannym doskonaleniu procesu logistycznego, Prezes Spółki Hart Logistics, Arkadiusz Owczarek mówi: „Od zawsze naszą misją było, jest i będzie świadczenie usług logistycznych na najwyższym poziomie. Mocno się rozpędzamy i nie zamierzamy zwalniać, dlatego naturalnym krokiem było rozszerzenie działalności o możliwość magazynowania towarów naszych Klientów. W myśl naszego motto „your destination is our way”, codziennym dążeniem naszej Kadry jest zapewnienie Klientów o ważności wartości ich produktu na każdym etapie procesu logistycznego. Tak też zrodziła się idea wdrożenia efektywniejszych rozwiązań logistycznych, niż te powszechne spotykane na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że reprezentujemy naszych Klientów i to od naszej postawy zależy również ich wizerunek w prowadzonym biznesie, dlatego największą wagę przykładamy do zarządzania INFORMACJĄ. Spółka Hart Logistics postanowiła nie tylko zaoferować wynajem powierzchni magazynowych, ale również zapewnić swoim Partnerom biznesowym perfekcyjną wydajność w konkurencyjnych cenach poprzez wdrożenie do obsługi półautomatycznych, indukcyjnych wózków systemowy znanej marki. Te innowacyjne rozwiązanie to również inteligentny system wspomagający, dzięki któremu praca jest szybsza, łatwiejsza i bezpieczniejsza”.

Za realizację obiektu magazynowego w ramach projektu MLP Poznań West odpowiedzialna jest spółka W.P.I.P., która jest ekspertem w budowaniu i wyposażaniu obiektów przemysłowych zaawansowanych technologicznie, a także zrównoważonych, w których stosowane są rozwiązania spełniające wysokie standardy środowiskowe

Nowoczesne centrum dystrybucyjne MLP Poznań West to kompleks zlokalizowany po zachodniej stronie Poznania, obok drogi ekspresowej S11 i zaledwie 7 km od skrzyżowania autostrady A2 i trasy S11. Centrum skierowane jest przede wszystkim do firm z sektora e-commerce, logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji. Projekt MLP Poznań West docelowo dostarczy ok. 133 tys. mkw. najnowocześniejszej przestrzeni magazynowo-biurowej.

Certyfikat GMP+ 2020_FSA
8 lutego 2024

Certyfikat GMP+ 2020_FSA

Miło nam poinformować, że Hart Logistics uzyskało certyfikat GMP+ 2020_FSA .Certyfikat ten potwierdza, że nasz system zarządzania ryzykiem działa zgodnie z najwyższymi standardami w przemyśle. Standard GMP+ FSA jest uznawany na całym świecie. Certyfikat DEKRA to obiektywny dowód spełnienia wymagań polskich i międzynarodowych norm i standardów branżowych.

Magazyn Czasowego Składowania i Miejsce Uznane
18 kwietnia 2023

Magazyn Czasowego Składowania i Miejsce Uznane

Do Państwa dyspozycji oddaliśmy magazyn czasowego składowania - magazyn znajduje się pod dozorem celnym i umożliwia przesunięcie odpraw, w przypadku braku możliwości dokonania skutecznego zgłoszenia celnego i dopełnienia zobowiązań.

Nowe powierzchnie magazynowe
12 października 2022

Nowe powierzchnie magazynowe

Hart Logistics zamówiło około 2 tys. mkw. dodatkowej powierzchni w ramach MLP Poznań West. Po jej przekazaniu Hart będziemy korzystali łącznie z blisko 12 tys. mkw. w tej lokalizacji.

Nowy magazyn Hart Logistics pod Warszawą
31 sierpnia 2022

Nowy magazyn Hart Logistics pod Warszawą

Z satysfakcją informujemy, że infrastruktura Hart Logistics poszerzyła się właśnie o nowy magazyn zlokalizowany w Koszajcu, przy autostradzie A2. Jego powierzchnia to 13 000 m2.

HTS się rozrasta zapraszamy partnerów
8 kwietnia 2022

HTS się rozrasta zapraszamy partnerów

Usługa skierowana jest do przedsiębiorców, którym zależy na optymalnym zarządzaniu taborem. Pozwalamy naszym partnerom ograniczać koszty operacyjne, efektywnie zarządzać taborem oraz kontraktować stałe miejsca rozładunku i załadunku.

Plant Transport
3 października 2018

Plant Transport

Kontakt

Kontakt
Jak możemy Ci pomóc? Skontaktuj się z naszym biurem i poproś o kontak ze specjalistą lub wybierz poniżej interesujący Cię dział.
Biura są czynne od pn. do pt. w godz. 8-16.
Biura są czynne od pn. do pt. w godz. 8-16.

Hart Logistics Sp. z o.o. sp. k.
60-321 Poznań, ul. Świerzawska 10

Kierownik Administracji
Michalina Chmielnik
Koordynator do spraw kontrolingu i windykacji
Magdalena Gortat
Manager HR i PR
Paulina Konopińska
Dyrektor Logistyki
Sebastian Szulczewski
Sales representative
Sales representative

HART DESIGN

Pojektowanie i zabudowa
stoisk targowych

© Hart Logistics Sp. z o.o. sp. k. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved. 2022