Aktualności

 • Happy Easter!!

  2022-04-12

 • HTS SIĘ ROZRASTA ZAPRASZAMY PARTNERÓW

  2022-04-08

 • Numer weterynaryjny w magazynie Hart Logistics

  2022-03-21

 • Wesołych Świąt

  2021-12-23

   

  Szanowni Klienci,

  W dniu 24.12.2021 wszystkie nasze biura będą czynę do godz 14. Nasi pracownicy będą dostepni do godziny 16 pod swoimi nr telefonu.

  Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • NOWY MAGAZYN W HART LOGISTICS

  2021-12-23

  BOOK NOW!

  Usługi logistyczne – Terminowa Realizacja – Solidny Partner

  Zadzwoń 666 061 820

  Logistyka Magazynowa stanowi bardzo ważny produkt w naszym portfolio. Oferujemy skuteczne usługi gwarantujące bezpieczeństwo ładunków i kontrolę w nowoczesnym magazynie typu A+ (8 doc + 0). 

  Powierzchnia umożliwia składowanie bardzo dużej ilości palet w regałach gwarantując swobodny dostęp do każdej z nich jak również z możliwością składowania blokowego. 

  System zarządzania magazynem to WMS bazujący na globalnych kodach kreskowych GS1. 

  Magazynowanie i obsługa towarów w magazynie również w kontrolowanej temperaturze. Nasi Klienci zyskują oszczędność czasu i pieniędzy dzięki zewnętrznemu składowaniu i magazynowaniu.

  Prowadzimy szeroki zakres składowanych towarów dla branż takich jak: przemysł metalowy, artykuły spożywcze, opakowania, przemysł rolniczy, autmotive, branża meblarska it

 • HTS

  2021-12-23

  HTS – co to jest?

  I jak pomaga w organizacji Świąt?

  Hart Transport Services to nasz nowy dział, zajmujący się m.in. budowaniem naszej floty zewnętrznej pojazdów, co znacznie usprawnia przebieg całego procesu transportu organizowanego przez naszą firmę.

  Sprawny i szybki transport jest szczególnie ważny w okresie przedświątecznym –w końcu w jakim innym miesiącu niż grudzień przewozi się tyle choinek, bombek, zabawek czy majonezu? ?

  Jeśli czasem chcesz poczuć się jak pomocnik Świętego Mikołaja, a przede wszystkim na co dzień być istotną częścią prężnie rozwijającego się zespołu HTS – dołącz do nas!

 • Logistyka Magazynowa

  2021-08-13

 • HART LOGISTICS ROZWIJA LOGISTYKĘ

  2021-07-27

  MLP Group, deweloper działający na europejskim rynku nieruchomości magazynowych, wybuduje dla Hart Logistics - polskiej spółki logistyczno-transportowej obiekt w formule BTS. W transakcji pośredniczyła spółka Profi-Home z Poznania.

  Spółka Hart Logistics podpisała umowę na wynajem powierzchni w centrum logistycznym MLP Poznań West.  W ramach podpisanej umowy najemca otrzyma ok. 10 tys. mkw. nowoczesnej przestrzeni, z tego na cele magazynowe przeznaczonych będzie ok. 9,6 tys. mkw., zaś resztę stanowić będzie część biurowo-socjalna.

  Obiekt powstanie zgodnie z najnowocześniejszymi trendami panującymi na rynku nieruchomości magazynowych. Inwestycja będzie spełniać wymagania certyfikacji BREEAM oraz będzie wyposażona m.in. w nowoczesne doki rozładunkowe, szerokie place manewrowe i parkingi. Ponadto zgodnie ze strategią spółki, deweloper wdroży eko-rozwiązania m.in. na dachu hali zostaną zamontowane panele fotowoltaiczne, a na terenie parku pojawią się wiaty na rowery, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz domki dla owadów. MLP Group zadba nie tylko o środowisko naturalne, ale także o komfort użytkowników obiektu.

  Budowa inwestycji właśnie ruszyła, a przekazanie gotowego obiektu zaplanowane jest na I kwartał 2022. Hala będzie w pełni dostosowana do indywidualnych wymagań najemcy.

  Spółka Hart Logistics specjalizuje się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych w relacjach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Firma obsługuje szeroki wachlarz zleceń poczynając od transportu drogowego przez lotniczy, morski i kolejowy włącznie. Dopełnieniem tej oferty ma być szeroko pojęte magazynowanie towarów. O rozwoju i nieustannym doskonaleniu procesu logistycznego, Prezes Spółki Hart Logistics, Arkadiusz Owczarek mówi: „Od zawsze naszą misją było, jest i będzie świadczenie usług logistycznych na najwyższym poziomie. Mocno się rozpędzamy i nie zamierzamy zwalniać, dlatego naturalnym krokiem było rozszerzenie działalności o możliwość magazynowania towarów naszych Klientów. W myśl naszego motto „your destination is our way”, codziennym dążeniem naszej Kadry jest zapewnienie Klientów o ważności wartości ich produktu na każdym etapie procesu logistycznego. Tak też zrodziła się idea wdrożenia efektywniejszych rozwiązań logistycznych, niż te powszechne spotykane na rynku. Zdajemy sobie sprawę, że reprezentujemy naszych Klientów i to od naszej postawy zależy również ich wizerunek w prowadzonym biznesie, dlatego największą wagę przykładamy do zarządzania INFORMACJĄ. Spółka Hart Logistics postanowiła nie tylko zaoferować wynajem powierzchni magazynowych, ale również zapewnić swoim Partnerom biznesowym perfekcyjną wydajność w konkurencyjnych cenach poprzez wdrożenie do obsługi półautomatycznych, indukcyjnych wózków systemowy znanej marki. Te innowacyjne rozwiązanie to również inteligentny system wspomagający, dzięki któremu praca jest szybsza, łatwiejsza i bezpieczniejsza”.

  Za realizację obiektu magazynowego w ramach projektu MLP Poznań West odpowiedzialna jest spółka W.P.I.P., która jest ekspertem w budowaniu i wyposażaniu obiektów przemysłowych zaawansowanych technologicznie, a także zrównoważonych, w których stosowane są rozwiązania spełniające wysokie standardy środowiskowe

  Nowoczesne centrum dystrybucyjne MLP Poznań West to kompleks zlokalizowany po zachodniej stronie Poznania, obok drogi ekspresowej S11 i zaledwie 7 km od skrzyżowania autostrady A2 i trasy S11. Centrum skierowane jest przede wszystkim do firm z sektora e-commerce, logistyki, dystrybucji oraz lekkiej produkcji. Projekt MLP Poznań West docelowo dostarczy ok. 133 tys. mkw. najnowocześniejszej przestrzeni magazynowo-biurowej.

 • Wesołych Świąt

  2020-12-24

  Szanowni Klienci,

  W dniu 24.12.2020 wszystkie nasze biura będą czynę do godz 14. Nasi pracownicy będą dostepni do godziny 16 pod swoimi nr telefonu.

  Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

   

 • Wesołych Świąt!

  2019-12-24

  Zdrowych, pogodnych i cudownie spedzonych Świat Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2020 życzy caly zespół Hart Logistics. Do siego Roku! Aby wszystkim radość i szczęście sprzyjało! :)

  Obraz może zawierać: choinka

 • FAST VAT

  2019-02-20

 • Ferry Crossing

  2019-02-18

 • Wesołych Świąt życzy zespół Hart Logistics

  2018-12-24

 • awaria poczy elektronicznej

  2018-10-04

  Infromujemy że w dniu 03.10.2018 od godz 16 do godz 7 rano dnia 04.10.2018 natąpiła awaria poczty elektronicznej. W zwiąsku z tym odbiór poczty elektronicznej był niemożliwy.

 • Plant Transport

  2018-10-03

 • Hart Logistics RFS / NOWY SERWIS LCJ - WAW (SPX)

  2018-08-03

  Szanowni Państwo,

  Z przyjemnością informujemy, że w najbliższy wtorek tj. 07.08 z Lotniska w Łodzi (LCJ) rusza nasze pierwsze auto zabierające konsolidację przesyłek po kontroli bezpieczeństwa na lotnisko w Warszawie (WAW).

  Uruchamiany serwis łączący te dwa lotniska wyjeżdżając z Łodzi dwa razy w tygodniu:

  - Wtorek wyjazd o godz. 20:00 na miejscu o godz. 23:00

  - Czwartek wyjazd o godz. 20:00 na miejscu o godz. 23:00 

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!

 • HARTY W CZASIE WOLNYM

  2018-07-04

   W Hart Logistics wzmacniamy również sportowego ducha. W czasie wolnym nasza drużyna z Poznania wzięła udział w biegu survivalowym. Zabawa była udana. Gratulujemy pasji i rozwoju sportowego.

  Wkrótce dodamy również inne pasje i zainteresowania "Hartów" :)

 • RODO

  2018-05-24

  Szanowny Kontrahencie,

  Od 25 maja 2018 r. zaczynają w Polsce obowiązywać przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  Niniejszym informujemy, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest Hart Logistics Sp. z o.o. Sp.k.  z siedzibą w Poznaniu,  ul. Świerzawska 10.

  Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w celu przyjęcia i kompleksowej realizacji zleconej usługi, natomiast podstawą prawną do ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b oraz art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

  Odbiorcami Państwa danych osobowych są:

  • przewoźnicy, z którymi Hart Logistics Sp. z o.o. Sp.k. współpracuje w zakresie realizacji zlecenia spedycyjnego;

  • podmioty  świadczące na rzecz Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. k. usługi informatyczne;

  • pracownicy Hart Logistics Sp. z o.o. Sp.k. upoważnieni do ich przetwarzania w ramach realizacji obowiązków służbowych.

  Państwa dane osobowe będą dane osobowe będą przetwarzane przez okres, który jest równoznaczny z czasem naszej współpracy oraz do czasu przedawnienia roszczeń z tego wynikających – okres przetwarzania może być wydłużony przez wymogi konkretnych przepisów obowiązującego prawa, w tym przede wszystkim na podstawie ustawy z dnia 29 września 1994 r. o rachunkowości (Dz.U. z 2017 r. poz. 2342).

  Przysługują Państwu następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora:

  • dostępu do danych;
  • sprostowania danych;
  • usunięcia danych;
  • •ograniczenia przetwarzania;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania;
  • przenoszenia danych;
  • cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

  Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego  - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zawarcia umowy i realizacji zlecanych usług spedycyjnych.

  Państwa dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

 • Aktualizacja Bookingorder zakończona

  2017-08-29

  Szanowni Klienci aktualizacja bookingorder została zakończona. Nowością oprócz nowej szaty graficznej jest m.in. klonowanie poprzednich zleceń, co z pewnością przyspieszy cały proces. Zapraszamy do składania zlecań.

 • Publikacja artykułu w magazynie Mięsne Technologie

  2017-07-25

  Zapraszamy do lektury artykułu.

  Załączniki

 • RFS (Road Feeder Service)

  2017-07-18

  RFS (Road Feeder Service)

  Miło nam Państwa poinformować, że od Marca 2017 dodaliśmy do naszego portfolio nową usługę! Jest nią Road Feeder Service (RFS). Usługa polega na obsłudze frachtów lotniczych drogą lądową i jest dedykowana do Linii Lotniczych, Agencji linii lotniczych (GSA,GSSA), oraz spedycji lotniczych. Zakres naszych usług obejmuje transport w następujących wariantach:

  - Door to Airport

  - Airport to Airport

  - Airport to door

  Naszą cechą charakterystyczną jest szybki i atrakcyjny cenowo dobór wiarygodnych i przeszkolonych przewoźników co gwarantuje dostawę Państwa towarów w ustalone miejsce o ściśle określonym czasie. Hart Logistics dokonuje wyboru i samodzielnie szkoli kierowców w zakresie świadomości ochrony lotnictwa cywilnego posiadając do tego odpowiednie uprawnienia. Dowiedz się więcej wysyłając maila do naszego oddziału w Warszawie, który jest opiekunem produktu,                             
  e-mail:warszawa@hartlogistics.pl lub zadzwoń 602735235 !

 • ZINTEGROWANY SYSTEM ZARZĄDZANIA

  2016-10-01

  Dnia 01.10.2016 roku firma wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania, na który składa się system zarządzania jakością oparty na normie ISO 9001 oraz system zarządzania środowiskowego oparty na normie ISO 14001

 • ZMIANA OPERATORA INTERNETOWEGO

  2015-12-23

  W związku ze zmianą operatora internetowego. W dniach od 23.12.2015 do 30.01.2016 kontakt na numery stacjonarne może być utrudniony. Prosimy o telefonowanie na indywidualne numery komórkowe lub kontakt przez pocztę elektroniczną.

 • Oświadczenie

  2015-03-24

  .

 • STATEMENT

  2015-03-24

  .

 • PRACA DLA HANDLOWCA

  2014-10-06

  Firma poszukuje osoby do pracy na stanowisko.

  Specjalista ds. Sprzedaży Usług Logistycznych

  Miejsce pracy: Poznań
  Region: wielkopolskie
  Numer referencyjny: H/03/H

  Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów drogą telefoniczną i podczas spotkań Face to Face
  • Nawiązywanie trwałych relacji z klientami
  • Wyceny transportów międzynarodowych i krajowych
  • Reprezentowanie firmy podczas wizyt handlowych
  • Współpraca z działem spedycji
  • Kontakt i opieka nad bieżącymi klientami firmy
  • Prowadzenie negocjacji cenowych

  Wymagania:

  • Doświadczenie min. 2 lata w pozyskiwaniu nowych klientów i sprzedaży usług logistycznych
  • Znajomość przepisów związanych z wykonywana pracą
  • Dobra znajomość języka angielskiego, mile widziany język francuski
  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność i determinacja w osiąganiu celu
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność

  Poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu. Osobę odpowiedzialną, komunikatywną, otwartą i stawiającą na własny rozwój.

  Oferujemy:

  Możliwość rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie i pracę pełną ciekawych wyzwań.

  CV wraz ze zdjęciem i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: arkadiusz.owczarek@hartlogistics.pl

  Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

 • BOOKING ORDER

  2013-08-09

  According to the announcement and customers' expectations Hart Logistics sp. z o. o. sp. k. launched today BOOKING ORDER in Customer`s zone. It enables electronic submission of shipping orders and brings together all the important information regarding Customer`s shipments.

  We hope you`ll find the system helpful.

  Should you have any question please do not hesitate to contact office.

 • Zmiana Formy Prawnej Firmy

  2013-05-27

  Informujemy, że przedsiębiorstwo HART LOGISTICS ARKADIUSZ OWCZAREK, zakończyło proces restrukturyzacyjny. Firma zmieniła formę prawną metodą wniesienia aportem do nowopowstałej  spółki HART LOGISTICS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.

  W związku z powyższym od dnia 03.06.2013 spółka  HART LOGISTICS sp. z o.o. sp. k. wstępuje we wszystkie prawa i obowiązki przedsiębiorstwa  pod nazwą HART LOGISTICS ARKADIUSZ OWCZAREK.

  Pracować będziemy nadal w tym samym zespole. Zapewniamy także, iż zmiana w żaden sposób nie wpłynie na jakość realizowanych przez nas zobowiązań.

 • Korekta paliwowa

  2013-01-03

  Hart Logistics Arkadiusz Owczarek, zastrzega sobie prawo do wprowadzenia korekty paliwowej. Decyzja o tym czy korekta zostanie wprowadzona, jest podejmowana wraz z klientem firmy. 

 • TRANSPORT KOMBINOWANY - NOWY TERMINAL OD LUTEGO!!!

  2012-12-19

  Firma HART LOGISTICS praktycznie od początku swojej działalności oferuje swoim klientom transport multimodalny. Przewóz towarów odbywa się w kontenerach HC 45’ z Polski do takich krajów jak IRLANDIA, ANGLIA, SZKOCJA, NORWEGIA, PORTUGALIA i HISZPANIA.

  Od grudnia 2011 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów, został wprowadzony serwis umożliwiający również import towarów w kontenerach z powyższych krajów do Polski. Zwiększyliśmy obszar działania o północne Włochy. Jeżeli towar wymaga załadunku bocznego, to oferujemy naszym klientom kontenery typu swap bodies.

  Na przełomie lutego i marca zostanie otwarty nowy terminal w Poznaniu. Kontenery z zachodniej Polski nie będą musiały być transportowane do terminalu w  Niemczech. Z pewnością usprawni to serwis poprzez skrócenie czasu dostawy. Bardzo istotną korzyścią w obecnej sytuacji rynkowej będzie nowa lepsza cena.

  Zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się ze szczegółami produktu.

  Załączniki

Kursy walut

NBP 2021-11-29
USD
0 %
4.1627
EUR
0 %
4.6982
GBP
0 %
5.5531

Pojektowanie i zabudowa stoisk targowych

Nasi partnerzy